Дата розміщення: 23.05.2014

Річний звіт за 2013 рік

Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності

Примiтки до фiнансової звiтностi ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" за 2013 р.

Фiнансова звiтнiсть публiчного акцiонерного товариства "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" (далi по тексту пiдприємство) складена у вiдповiдностi з Законом України " Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi " № 996-ХIV вiд 16.07.99 р. зi змiнами та доповненнями, чинними мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi (МСФЗ) та тлумаченнями, розробленими Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi. та облiковою полiтикою прийнятою Наказом голови правлiння пiдприємства
Згiдно Наказу Президента № 1 вiд 03.01.2012р датою переходу на МСФЗ прийнято 1 сiчня 2012 р.
До складу фiнансової звiтностi за 2013 рiк входить:
Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2013 р.;
Звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2013 рiк;
Звiт про рух грошових коштiв за 2013 рiк;
Звiт про власний капiтал за 2013 рiк;
Примiтки до фiнансової звiтностi за 2013 рiк.
Валютою фiнансової звiтностi є грошова одиниця України - гривня, одиниця вимiру - тис. грн.
Особова iнформацiя про
ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС"
Iдентифiкацiйний код 01268392
Мiсце знаходження: 61036, м. Харкiв, вул. Ковтуна, 1
Пiдприємство створене вiдповiдно до рiшення Виконавчого комiтета Харкiвської мiської ради вiд 12.09.1996р.
Статутний фонд товариства складає 29727.38грн., який подiлений на 2972738 штук простих iменних акцiй рiвною вартiстю 0,01грн.
Кiлькiсть акцiонерiв - 476.
Керує пiдприємством Правлiння, яке очолює Голова правлiння - Заремба Олександр Юрiйович.
Основними напрямками спецiалiзацiї ПАТ
68.20 Надання в оренду й експлуатацiю власного чи орендованого нерухомого майна
46.14 Дiяльнiсть посередникiв у торгiвлi машинами, промисловим устаткованням, суднами та лiтаками
46.38 Оптова торгiвля iншими продуктами харчування, у тому числi рибою, ракоподiбними та молюсками
77.39 Надання в оренду iнших машин, устаткування та товарiв, н.в.i.у.

Керiвник пiдприємства - О.Ю. Заремба
Головний бухгалтер - Г.В. Миронова

Основа пiдготовки фiнансової звiтностi.
Дана фiнансова звiтнiсть пiдготовлена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (далi - МСФЗ). Ця фiнансова звiтнiсть є першим повним пакетом фiнансової звiтностi, пiдготовленої у вiдповiдностi до МСФЗ 1 "Перше застосування Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi". Згiдно з вимогами МСФЗ 1, пiдприємство розкриває узгодження власного капiталу у звiтностi за попереднiми ПСБО з власним капiталом у звiтностi за МСФЗ станом на дату переходу 01.01.2012 р. Пiдприємство не наводить узгоджень сукупного доходу за 2012 рiк та власного капiталу станом на 31.12.2012 р., тому що припинила облiк за ПСБО на 01.01.2012 р. та немає узгоджувальної iнформацiї за 2012 рiк та на 31.12.2012.
Фiнансова звiтнiсть складена у вiдповiдностi до МСФЗ, що є чинними станом на 31.12.2013 р. Пiдприємство не застосовує жодних МСФЗ достроково.
Формат фiнансових звiтiв представлений з урахуванням вимог Мiнiстерства фiнансiв України, що затверджує форми фiнансових звiтiв в Українi. Рядки не мiстять посилань на вiдповiднi Примiтки, тому що це не передбачено формами, але Примiтки структурованi для полегшення користування.
Ця фiнансова звiтнiсть складена в тисячах гривень, всi суми округленi до тис. грн., крiм випадкiв, де вказано iнше.
Дана фiнансова звiтнiсть пiдготовлена у вiдповiдностi з принципом оцiнки за iсторичною собiвартiстю.
Пiдприємство веде свої бухгалтерськi записи в українськiй гривнi, як того вимагають нацiональнi стандарти бухгалтерського облiку.
Пiдприємство визначило українську гривню в якостi функцiональної валюти, одиниця вимiру - тис. грн.
Фiнансова звiтнiсть пiдготовлена з використанням припущення про продовження дiяльностi пiдприємства в осяжному майбутньому, що передбачає реалiзацiю активiв та погашення зобов'язань в ходi нормальної операцiйної дiяльностi.
Пiдготовка фiнансової звiтностi вимагає вiд керiвництва оцiнок i припущень, якi впливають на вiдображення у звiтностi сум активiв i зобов'язань та розкриття iнформацiї про потенцiйнi активи та зобов'язання на дату складання балансу (звiту про фiнансовий стан). Найбiльш важливi областi, якi потребують використання оцiночних суджень та допущень, включають:
- резеви по сумнiвним боргам
- вартiсть вiдшкодування
- резерв на виплату вiдпусток працiвникам
Опис важливих аспектiв облiкової полiтики.
Прийнята облiкова полiтика застосовується вперше для повного пакету фiнансової звiтностi за МСФЗ. Надалi планується застосування такої облiкової полiтики, що вiдповiдатиме облiковiй полiтицi, застосованiй в попередньому звiтному роцi, за винятком добровiльної змiни облiкової полiтики, i можливого впливу наведених нижче стандартiв та iнтерпретацiй i поправок (змiн) до них, якi набирають чинностi з 1 сiчня 2014 року та iнших майбутнiх дат.
Протягом 2012-2013 рр. облiкова полiтика фактично не змiнювалася. Нижче наводяться стандарти та iнтерпретацiї, i поправки (змiни) до них, якi набули чинностi у 2013 роцi, але не вплинули на облiкову полiтику та окрему фiнансову звiтнiсть ПАТ "Готель "МИР":
- МСФЗ (IAS) 19 - "Виплати працiвникам" (у новiй редакцiї)
- МСФЗ (IAS) 28 - "Iнвестицiї в асоцiйованi компанiї та спiльнi пiдприємства"
- Поправки до МСФЗ (IFRS 1) - "Позики, наданi державою"
- Поправки до МСФЗ (IFRS) 7 - "Розкриття iнформацiї - взаємозалiк фiнансових активiв i фiнансових зобов'язань"
- МСФЗ (IFRS) 10 - "Консолiдована фiнансова звiтнiсть", МСФЗ (IAS) 27 - "Окрема фiнансова звiтнiсть"
- МСФЗ (IFRS) 11 - "Спiльна дiяльнiсть"
- МСФЗ (IFRS) 12 - "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших суб'єктах господарювання"
- Iнтерпретацiя (IFRIC) 20 - "Витрати на розкривнi роботи на етапi експлуатацiї розроблюваного вiдкритим способом родовища"
Крiм того, нижче наводяться стандарти та iнтерпретацiї, i поправки (змiни) до них, якi були випущенi, але ще не вступили в силу на дату фiнансової звiтностi (31 грудня 2013 року).
ПАТ "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" має намiр застосовувати цi стандарти з дати набуття чинностi, якщо вони є доречними (або будуть надалi доречнi) для її дiяльностi.
Поправки до МСФЗ (IAS) 32 - "Взаємозалiк фiнансових активiв i фiнансових зобов'язань"
В рамках цих поправок роз'яснюється значення фрази "на даний момент володiє юридично закрiпленим правом на здiйснення взаємозалiку". Поправки також описують, як слiд правильно застосовувати критерiї взаємозалiку в МСФЗ (IAS) 32 стосовно систем розрахункiв (таких як системи єдиного клiрингового центру). Передбачається, що данi змiни не вплинуть на фiнансову звiтнiсть Пiдприємства. Поправки набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 9 - "Фiнансовi iнструменти"
МСФЗ (IFRS) 9 був випущений за результатами першого етапу проекту Ради з МСФЗ iз замiни МСФЗ (IAS) 39. Спочатку передбачалося, що стандарт набуде чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2013 р., але потiм дата обов'язкового застосування була перенесена на 1 сiчня 2015 р. Застосування МСФЗ (IFRS) 9 може в майбутньому вплинути на класифiкацiю та оцiнку фiнансових активiв (оскiльки всi некотированi iнструменти капiталу, що облiковуються за собiвартiстю, повиннi будуть облiковуватися за справедливою вартiстю). Пiдприємство оцiнить цей вплив у майбутньому, комплексно з матерiалами iнших етапiв проекту пiсля їхньої публiкацiї.
Поправки до МСФЗ (IFRS) 10", МСФЗ (IFRS) 12, МСФЗ (IAS) 27 - "Iнвестицiйнi компанiї "
Цi поправки роблять виключення з вимог щодо консолiдацiї, а саме: iнвестицiйнi компанiї не повиннi консолiдувати iнвестицiї, якi вони, в сутностi, контролюють, проте повиннi облiковувати та оцiнювати цi iнвестицiї за справедливою вартiстю. Цi поправки не вплинуть на окрему фiнансову звiтнiсть Пiдприємства. Поправки набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
Поправки до МСФЗ (IAS) 39 та МСФЗ (IFRS) 9 - Поновлення деривативiв та продовження облiку хеджування
Цi поправки передбачають винятки щодо вимоги про припинення облiку хеджування в умовах, коли iнструмент хеджування потрiбно поновити в результатi вимог закону або нормативного акту. Передбачається, що цi змiни не вплинуть на фiнансову звiтнiсть Пiдприємства. Поправки набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
Запропонованi поправки до МСФЗ (IAS) 36 - Розкриття iнформацiї про суму вiдшкодування для нефiнансових активiв
Цi поправки стосуються розкриття щодо сум вiдшкодування знецiнених активiв, а саме їхньої справедливої вартостi за вирахуванням витрат на продаж, як наслiдок набуття чинностi нового стандарту МСФЗ (IFRS) 13 "Оцiнка справедливої вартостi". Передбачається, що цi змiни суттєво не вплинуть на фiнансову звiтнiсть Пiдприємства. Поправки набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
Iнтерпретацiя IFRIC 21 "Обов'язковi платежi (збори)"
Основним питанням шнтерпретацiє є: коли пiдприємство повинно визнати зобов'язання зi сплати зборiв, що накладаються державними органами (крiм податкiв на прибуток). Зобов'язуюча подiя роз'яснена як подiя або дiяльнiсть, визначена у вiдповiдному законодавствi, яка призводить до сплати збору. Ця iнтерпретацiя не вплине на фiнансову звiтнiсть Пiдприємства, оскiльки поточна облiкова полiтика передбачає нарахування зобов'язань по всiх обов'язкових платежах (зборах) вiдповiдним чином. Iнтерпретацiя набуває чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2014 р. або пiсля цiєї дати.
Основнi засоби.
Основнi засоби облiковуються за фактичною вартiстю, яка не переоцiнювалась на дату переходу на МСФЗ за вирахуванням накопиченої амортизацiї i накопичених збиткiв вiд знецiнення.
До основних засобiв вiдносяться матерiальнi активи, якi використовуються в господарськiй дiяльностi бiльше року з дати введення в експлуатацiю та вартiсть яких перевищує 2500 грн.
Амортизацiя основних засобiв нараховується лiнiйним методом протягом термiну корисного використання активу.
Списання основних засобiв з балансу вiдбувається при вибуттi або у випадку, якщо в майбутньому не очiкується отримання економiчних вигод вiд використання або вибуття даного активу.
Нематерiальнi активи.
Нематерiальнi активи облiковуються за первiсною вартiстю за вирахуванням накопиченої амортизацiї та накопичених збиткiв вiд знецiнення.
Амортизацiя нематерiальних активiв нараховується лiнiйним методом протягом очiкуваного строку використання.
Запаси.
Запаси вiдображаються по найменшiй з двох величин: фактичнiй собiвартостi, або чистiй цiнi можливої реалiзацiї.
Для облiку запасiв застосовується метод ФИФО.
Собiвартiсть включає витрати на придбання запасiв, їх доставку до даного мiсцезнаходження i на приведення їх у вiдповiдний стан.
Чиста цiна можливої реалiзацiї є розрахунковою продажною цiною за вирахуванням всiх передбачуваних виробничих витрат, а також очiкуваних комерцiйних витрат.
Фiнансовi iнструменти.
Фiнансовi iнструменти, вiдображенi в Балансi пiдприємства, включають торговельну та iншу дебiторську заборгованiсть, грошовi кошти, торговельну та iншу кредиторську заборгованiсть.
Дебiторська заборгованiсть визнаються за справедливою вартiстю.
Кредиторська заборгованiсть визнаються за справедливою вартiстю.
Визнання доходiв.
Виручка визнається, якщо iснує вiрогiднiсть того, що пiдприємство отримає економiчнi вигоди, та якщо виручка може бути надiйно оцiнена. Виручка оцiнюється за справедливою вартiстю отриманої винагороди.
Доходи i витрати визначаються на пiдставi принципiв нарахування та вiдповiдностi i вiдображаються в звiтностi того перiоду, до якого вони належать.
Фiнансовi витрати, зв'язанi зi створенням квалiфiкацiйного активу, збiльшують вартiсть вiдповiдного квалiфiкацiйного активу.
Витрати по позиках визнаються, як витрати в момент їх виникнення.
Операцiї в iноземнiй валютi.
Операцiї в iноземнiй валютi спочатку вiдображаються по курсу на дату операцiї. Монетарнi активи i зобов'язання, вираженi в iноземнiй валютi, перераховуються по валютному курсу, що дiє на звiтну дату. Всi курсовi рiзницi, що виникають вiдображаються в звiтi про фiнансовi результати.
Резерви.
Пiдприємство не створює резерв на виплату вiдпусток персоналу.
Зниження вартостi активiв.
На кожну звiтну дату пiдприємство здiйснює перевiрку балансової вартостi своїх основних засобiв i нематерiальних активiв, з тим, щоб визначити, чи є ознаки, що свiдчать про знецiнення активiв. В разi виявлення таких ознак розраховується вартiсть вiдшкодування вiдповiдного активу з метою визначення розмiру збитку вiд знецiнення (якщо такий є). У тих випадках, коли неможливо оцiнити вартiсть вiдшкодування окремого активу, пiдприємство оцiнює вартiсть вiдшкодування одиницi, що генерує грошовi потоки, до якої вiдноситься такий актив.
Вартiсть вiдшкодування визначається як найбiльше значення iз справедливої вартостi активу за вирахуванням витрат на продаж i вартостi, що генерується вiд його використання в господарськiй дiяльностi пiдприємства. При оцiнцi вартостi вiд використання, передбачуваний грошовий потiк дисконтується до поточної вартостi, використовуючи ставки до оподаткування, якi вiдображають поточну ринкову вартiсть грошей i властивi даному активу специфiчнi ризики.
Якщо вартiсть вiдшкодування активу (або одиницi, що генерує грошовий потiк) по оцiночних значеннях менша, нiж його поточна вартiсть, то поточна вартiсть активу (одиницi, що генерує грошовий потiк) зменшується до даного значення. Втрати вiд знецiнення признаються в звiтi про сукупний прибуток, за винятком випадкiв, коли знецiнення вiдноситься до активiв, вiдображених по сумi переоцiнки, при яких сума знецiнення вiдноситься на резерв по переоцiнцi.
Якщо втрати вiд знецiнення вiдновлюються в наступному перiодi, поточна вартiсть активу (одиницi, що генерує грошовий потiк) збiльшується до нової вартостi вiдшкодування, але так, щоб вiдновлена вартiсть даного активу не перевищила його вартiсть до зниження цiни попереднiх перiодiв. Вiдновлення суми знецiнення визнається в Звiтi про сукупний прибуток, за винятком випадкiв, коли знецiнення вiдноситься до активiв, вiдображених по сумi переоцiнки, при яких вiдновлення суми знецiнення вiдноситься на резерв по переоцiнцi.
Винагороди працiвникам.
Виплати по заробiтнiй платi, виплати по соцiальному забезпеченню, сплаченi вiдпуски i лiкарнянi, премiї i не грошовi виплати нараховуються в тому перiодi в якому вiдповiднi винагороди надавалися персоналу пiдприємства.
Взаємозалiки.
Мiж фiнансовими активами i зобов'язаннями можуть проводитися взаємозалiки, i в бухгалтерському балансi вiдображається чиста величина тiльки за наявностi юридично закрiпленого права на залiк вiдображених сум i iснуючого намiру або провести розрахунок шляхом взаємозалiку, або реалiзувати актив i погасити зобов'язання одночасно.
Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2013 р.

31.12.2013г. 31.12.2012г. 31.12.2011г.
тис. грн. тис. грн. тис. грн.
Необоротнi активи
Нематерiальнi активи - - -
Основнi засоби 376 469 569
Iнвестицiйна нерухомiсть - - -
Довгостроковi фiнансовi iнвестицiї: - - -
iншi фiнансовi iнвестицiї - - -
Довгострокова дебiторська заборгованiсть - - -
Вiдстроченi податковi активи - - -

Оборотнi активи
Запаси 50 50 76
Дебiторська заборгованiсть за продукцiю, товари, роботи, послуги 773 947 933
Дебiторська заборгованiсть за розрахунками:
за виданими авансами - - -
з бюджетом - - -
у тому числi з податку на прибуток - - -
Iнша поточна дебiторська заборгованiсть 110 3 -
Грошi та їх еквiваленти - 14 7
Iншi оборотнi активи - - -

Усього активи 1309 1483 1585

Власний капiтал
Зареєстрований капiтал 30 30 30 2615
Капiтал у дооцiнках - - -
Резервний капiтал - - -
Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток) 1224 1302 1399

Довгостроковi зобов'язання i забезпечення
Вiдстроченi податковi зобов'язання - - -
Iншi довгостроковi зобов'язання - - -

Поточнi зобов'язання i забезпечення
Поточна кредиторська заборгованiсть за:
товари, роботи, послуги 2 104 110
розрахунками з бюджетом 1 1 1
у тому числi з податку на прибуток - - -
розрахунками зi страхування - - -
розрахунками з оплати працi 6 - 1
Поточна кредиторська заборгованiсть за одержаними авансами - - -
Поточна кредиторська заборгованiсть за розрахунками з учасниками - - -
Поточнi забезпечення
Доходи майбутнiх перiодiв - - -
Iншi поточнi зобов'язання 1 1 -

Усього капiтал та зобов'язання 1309 1483 1585

1.Основнi засоби.
На балансi пiдприємства облiковуються основнi засоби:
31.12.2013 31.12.2012 31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.
Первiсна вартiсть 1862 1864 1864
Сума зносу 1486 1395 1295
Залишкова вартiсть 376 469 569
Амортизацiя основних засобiв обчислюється прямолiнiйним методом.


31.12.2013 31.12.2012 31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.
Первiсна вартiсть повнiстю з амортизованих основних засобiв, якi продовжують використовуватися: - - -
За 2012 рiк було придбано основних засобiв на 0 тис. грн., iз них:
- машини та обладнання 0тис. грн.,
- будинки, споруди та передавальнi пристрої - 0тис.грн.
За 2013р. пiдприємством були придбанi машини та обладнання на суму 0тис.грн.
За 2012 рiк в наслiдок лiквiдацiї вибуло основних засобiв - по первiснiй вартостi 0тис.грн., а в 2013 роцi 0тис.грн.
Станом на 31.12.2013 р. вартiсть оформлених у заставу основних засобiв вiдсутня.
Станом на 31.12.2013 р. на пiдприємствi не iснує основних засобiв, що тимчасово не використовуються та основних засобiв (машин та обладнання), вилучених з експлуатацiї для продажу.
Станом на 31.12.2013р. незавершене будiвництво вiдсутнє.
Переоцiнка основних засобiв за перiод 2012-2013 р.р. не проводилась.
2. Нематерiальнi активи.
Нематерiальнi активи вiдсутнi
3. Фiнансовi активи
На балансi пiдприємства враховуються наступнi фiнансовi активи:
- дебiторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги;
- грошовi кошти:
Фiнансовi активи вiдображаються в балансi по собiвартостi. Знецiнення дебiторської заборгованостi за товари, роботи, послуги за 2012-2013 р.р. не вiдбувалось

31.12.2013 31.12.2012 31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.
Дебiторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги 773 947 933
Грошовi кошти - 14 7

Сумнiвна та безнадiйна дебiторська заборгованiсть станом на 31.12.2011р., 31.12.2012р. та 31.12.2013р. в балансi вiдсутня.
Довгострокова дебiторська заборгованiсть вiдсутня.
4. Запаси.
Склад запасiв наведений нижче:

Залишок
на 31.12.2011 року Залишок на 31.12.2012 року Залишок
на 31.12.2013 року
матерiали 26 - -
товари 50 50 50
Всього 76 50 50

Станом на 31.12.2012 та на 31.12.2013р. залежалi виробничi запаси, якi не можуть бути використанi у виробничому процесi вiдсутнi. Тестування на наявнiсть ознак знецiнення не проводилось. Передачi запасiв на комiсiю, переробку та в залог не здiйснювалось.
5. Iнша дебiторська заборгованiсть.
Станом на 31.12.2013 р. iнша дебiторська заборгованiсть складає 110 тис.грн.




31.12.2013

31.12.2012

31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.

дебiторська заборгованiсть з бюджетом - - -
за виданими авансами
iнша поточна дебiторська заборгованiсть 110 3 -
- iншi оборотнi активи - - -


Станом на 31.12.2013р. на балансi вiдсутня дебiторська заборгованiсть у виглядi авансiв оплачених, строк позовної давностi по яким минув.
6. Власний капiтал.
Станом на 31.12.2011 р. власний капiтал згiдно П(С)БО склав 1429 тис. грн., в тому числi:
- статутний капiтал -30тис. грн. який розподiлений на 2972738 простих iменних акцiй, номiнальною вартiстю 0,01грн. кожна;
- iнший додатковий капiтал -2550 тис. грн.,
- непокритий збиток- 1151 тис. грн.
Власний капiтал станом на 31.12.2013 р. складає тис. грн. в тому числi:
- статутний капiтал -30тис. грн. який розподiлений на 2972738 простих iменних акцiй, номiнальною вартiстю 0,01грн. кожна, у звiтному перiодi змiн у статутному капiталi не вiдбувалось;
- нерозподiлений прибуток 1224 тис.грн.
7. Поточнi зобов'язання.
Поточнi зобов'язання вiдображаються в балансi по сумi погашення i складають:
31.12.2013 31.12.2012 31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.

Станом на 31.12.2013р. на балансi вiдсутня кредиторська заборгованiсть, строк позовної давностi по якiй минув.

8. Доходи майбутнiх перiодiв.
Станом на 31.12.2012р. на балансi пiдприємства доходи майбутнiх перiодiв на суму 0тис.грн. Станом на 31.12.2013р. доходи майбутнiх перiодiв складають 0 тис.грн.
Звiт про фiнансовi результати
Виручку по бартерним контрактам за звiтний перiод пiдприємство не отримувало.
Доход пiдприємства (без урахування ПДВ) включає в себе:
2013 рiк 2012 рiк
тис.грн. тис.грн.
чистий доход (виручку) вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг) 284 248
iншi операцiйнi доходи - -
iншi вiд операцiйної курсової рiзницi - -
iншi доходи - -

Витрати пiдприємства:
2013 рiк
2012 рiк
тис.грн. тис.грн.
собiвартiсть реалiзованої продукцiї (товарiв, робiт, послуг) - -
адмiнiстративнi витрати 362 231
витрати на збут - -
iншi операцiйнi витрати - 114
iншi витрати - -


За результатами дiяльностi за 2012 рiк пiдприємство має збиток у розмiрi 97 тис. грн.
Дивiденди у 2012р. не виплачувались.
За результатами дiяльностi за 2013 рiк пiдприємство має збиток у розмiрi 78тис. грн.
Дивiденди у 2013р. не виплачувались.
Звiт про рух грошових коштiв
Станом на 31.12.2012р. на балансi враховуються грошовi кошти в сумi 14 тис.грн. в т.р.:
- в нацiональнiй валютi 14тис.грн.;
- в iноземнiй валютi 0тис.грн.
Еквiваленти грошових коштiв на балансi не враховуються.
Грошовi кошти складаються з коштiв вiд операцiйної дiяльностi. Чистий рух грошових коштiв у результатi операцiйної дiяльностi за 2012р. складає 7тис.грн.
Станом на 31.12.2013р. на балансi враховуються грошовi кошти в сумi 0 тис.грн. Еквiваленти грошових коштiв на балансi не враховуються.
Грошовi кошти складаються з коштiв вiд операцiйної дiяльностi. Видаток чистого руху грошових коштiв у результатi операцiйної дiяльностi за 2013р. складає -14тис.грн.
Звiт про власний капiтал
Власний капiтал становить:
31.12.2013 31.12.2012 31.12.2011
тис. грн. тис. грн. тис. грн.
Зареєстрований капiтал 30 30 30
Капiтал у дооцiнках - - -
Резервний капiтал - - -
Нерозподiлений прибуток 1224 1302 1399
1254 1332 1429

За 2013 рiк власний капiтал зменшився на 78тис. грн. за рахунок збитку отриманого за 2013рiк. Iншi компоненти власного капiталу залишились без змiн.
За 2012 рiк власний капiтал зменшився на 97тис. грн. за рахунок збитку отриманого за 2012рiк. Iншi компоненти власного капiталу залишились без змiн.
Операцiї зi зв'язаними сторонами.
В фiнансовiй звiтностi пiдприємства зв'язаними сторонами вважаються сторони, одна з яких контролює органiзацiю або контролюється нею, або разом з органiзацiєю є об'єктом спiльного контролю. За звiтний перiод операцiї зi зв'язаними сторонами не вiдбувались.
Подiї пiсля звiтної дати.
Подiй, якi могли суттєво вплинути на дiяльнiсть пiдприємства, пiсля звiтної дати до дати затвердження фiнансової звiтностi не вiдбулось.

Д/В

Д/В

Д/В