Дата розміщення: 26.04.2017

Річний звіт за 2016 рік

Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності

Примiтки до фiнансової звiтностi ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" за 2016 р.

Фiнансова звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" (далi по тексту пiдприємство) складена у вiдповiдностi з Законом України “ Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi ” № 996-ХIV вiд 16.07.99 р. зi змiнами та доповненнями, чинними мiжнародними стандартами фiнансової звiтностi (МСФЗ) та тлумаченнями, розробленими Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi та облiковою полiтикою прийнятою Наказом голови правлiння пiдприємства
Згiдно Наказу Президента № 1 вiд 03.01.2012р датою переходу на МСФЗ прийнято 1 сiчня 2012 р. За всi звiтнi перiоди, завершуючи роком, що закiнчився 31 грудня 2011 р., пiдприємство складало фiнансову звiтнiсть вiдповiдно до Положень (стандартiв) бухгалтерського облiку ("П(с)БО").
До складу фiнансової звiтностi за 2016 рiк входить:
Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2016 р.;
Звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2016 рiк;
Звiт про рух грошових коштiв ( за прямим методом) за 2016рiк;
Звiт про власний капiтал за 2016 рiк;
Примiтки до фiнансової звiтностi за 2016 рiк.
Валютою фiнансової звiтностi є грошова одиниця України – гривня, одиниця вимiру - тис. грн.
Особова iнформацiя про
ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС"
Iдентифiкацiйний код 01268392
Мiсце знаходження: 61036, м. Харкiв, вул. Ковтуна, 1
Пiдприємство створене вiдповiдно до рiшення Виконавчого комiтета Харкiвської мiської ради вiд 12.09.1996р.
Статутний фонд товариства складає 29727.38грн., який подiлений на 2972738 штук простих iменних акцiй рiвною вартiстю 0,01грн.
Кiлькiсть акцiонерiв – 476.
Керує пiдприємством Правлiння, яке очолює Голова правлiння – Заремба Олександр Юрiйович.
Основними напрямками спецiалiзацiї ПАТ
68.20 Надання в оренду й експлуатацiю власного чи орендованого нерухомого майна
46.14 Дiяльнiсть посередникiв у торгiвлi машинами, промисловим устаткованням, суднами та лiтаками
46.38 Оптова торгiвля iншими продуктами харчування, у тому числi рибою, ракоподiбними та молюсками
77.39 Надання в оренду iнших машин, устаткування та товарiв, н.в.i.у.

Керiвник пiдприємства – О.Ю. Заремба
Головний бухгалтер – Г.В. Миронова

Основа пiдготовки фiнансової звiтностi.
Фiнансова звiтнiсть складена у вiдповiдностi до МСФЗ, що є чинними станом на 31.12.2016 р. Пiдприємство не застосовує жодних МСФЗ достроково.
Формат фiнансових звiтiв представлений з урахуванням вимог Мiнiстерства фiнансiв України, що затверджує форми фiнансових звiтiв в Українi. Рядки не мiстять посилань на вiдповiднi Примiтки, тому що це не передбачено формами, але Примiтки структурованi для полегшення користування.
Ця фiнансова звiтнiсть складена в тисячах гривень, всi суми округленi до тис. грн., крiм випадкiв, де вказано iнше.
Дана фiнансова звiтнiсть пiдготовлена у вiдповiдностi з принципом оцiнки за iсторичною собiвартiстю.
Пiдприємство веде свої бухгалтерськi записи в українськiй гривнi, як того вимагають нацiональнi стандарти бухгалтерського облiку.
Пiдприємство визначило українську гривню в якостi функцiональної валюти, одиниця вимiру - тис. грн.
Фiнансова звiтнiсть пiдготовлена з використанням припущення про продовження дiяльностi пiдприємства в осяжному майбутньому, що передбачає реалiзацiю активiв та погашення зобов’язань в ходi нормальної операцiйної дiяльностi.
Пiдготовка фiнансової звiтностi вимагає вiд керiвництва оцiнок i припущень, якi впливають на вiдображення у звiтностi сум активiв i зобов’язань та розкриття iнформацiї про потенцiйнi активи та зобов’язання на дату складання балансу (звiту про фiнансовий стан). Найбiльш важливi областi, якi потребують використання оцiночних суджень та допущень, включають:
- резерви по сумнiвним боргам
- вартiсть вiдшкодування
- резерв на виплату вiдпусток працiвникам
Опис важливих аспектiв облiкової полiтики.
Прийнята облiкова полiтика застосовується для фiнансової звiтностi за МСФЗ. Надалi планується застосування такої облiкової полiтики, що вiдповiдатиме облiковiй полiтицi, застосованiй в попередньому звiтному роцi, за винятком добровiльної змiни облiкової полiтики, i можливого впливу наведених нижче стандартiв та iнтерпретацiй i поправок (змiн) до них, якi набирають чинностi з 1 сiчня 2017 року та iнших майбутнiх дат.
Протягом 2016 р. облiкова полiтика фактично не змiнювалася.
ПАТ "ХАРКIВОБЛБУДТРАНС" має намiр застосовувати цi стандарти з дати набуття чинностi, якщо вони є доречними (або будуть надалi доречнi) для її дiяльностi.
Основнi засоби.
До основних засобiв належать матерiальнi активи, якi пiдприємство утримує з метою використання їх у процесi виробництва або постачання товарiв, надання послуг, здавання в оренду iншим особам або для здiйснення адмiнiстративних i соцiально-культурних функцiй , очiкуваний строк корисного використання яких становить бiльше року(або операцiйного циклу якщо вiн бiльше року) , а вартiсна оцiнка якого дорiвнює сумi , що перевищує 6000 грн.
Об’єкт основних засобiв визнається активом, якщо iснує iмовiрнiсть того, що пiдприємство отримає в майбутньому економiчнi вигоди вiд його використання та вартiсть його може бути достовiрно визначена.
Придбанi (створенi ) основнi засоби зараховуються на баланс пiдприємства за первiсною вартiстю . Одиницею облiку основних засобiв є об’єкт основних засобiв.
Застосовується прямолiнiйний метод нарахування амортизацiї основних засобiв iз застосуванням строкiв, визначених по кожному основному засобу окремо.
Матерiальнi активи , вiдмiннi вiд основних засобiв, строк корисного використання яких перевищує один рiк , вартiстю до 6000 грн. - є малоцiнними необоротними матерiальними активами (МНМА).
Амортизацiя нематерiальних активiв нараховується по прямолiнiйному методу. Облiк амортизованої вартостi необоротних активiв ведеться по кожному з об’єктiв, який входить до складу окремої групи. Нарахування амортизацiї здiйснюється протягом термiну корисного використання об'єкта, який встановлено наказом при визнання цього об'єкта активом, але не менше визначеного п. i 145.1 Податкового Кодексу України. Амортизацiя нараховується з моменту введення в експлуатацiю основних засобiв, з початку мiсяця, наступного за датою введення в експлуатацiю. Амортизацiя не нараховується з початку мiсяця, наступного за мiсяцем вибуття об'єкта з експлуатацiї.
Лiквiдацiйну вартiсть об’єктiв основних засобiв прийняти рiвнiй нулю.

Пiдприємство не визнає в балансовий вартостi об'єкта основних засобiв витрати на щоденне обслуговування, ремонт та технiчне обслуговування об'єкта. Цi витрати визнаються в прибутку чи збитку, коли вони понесенi. В балансовiй вартостi об`єкта основних засобiв визнаються така подальшi витрати, якi задовольняють критерiям визнання активу.

Пiдприємство може переоцiнювати об’єкт основних засобiв , якщо залишкова вартiсть його суттєво вiдрiзняється вiд його справедливої вартостi на дату балансу. У разi переоцiнки об’єкта основних засобiв, на ту саму дату здiйснюється переоцiнка усiх об’єктiв групи, до якої належить цей об’єкт.
Нематерiальнi активи.
Нематерiальними активами визнаються немонетарнi активи, якi не мають матерiальної форми, можуть бути iдентифiкованi, вiдособленi вiд пiдприємства й утримуються пiдприємством з метою використання протягом перiоду бiльш одного року в господарських цiлях або надання в оренду iншим особам. При цьому враховується термiн корисного використання подiбних активiв, передбачено моральне зношування , правовi (договiрнi) або iншi подiбнi обмеження.При цьому лiквiдацiйна вартiсть нематерiальних активiв у системi нашого пiдприємства вважається нульовою.

Нематерiальнi активи оцiнюються за собiвартiстю за вирахуванням будь-якої накопиченої амортизацiї та будь-яких накопичених збиткiв вiд зменшення корисностi.
Амортизацiя нематерiальних активiв здiйснюється з застосуванням прямолiнiйного методу . Нематерiальнi активи, якi виникають в результатi договiрних або iнших юридичних прав, амортизуються протягом термiну чинностi цих прав.

Запаси.
Запаси визнаються активом , якщо iснує iмовiрнiсть того, що пiдприємство отримає у майбутньому економiчнi вигоди , пов’язанi з їх використанням, та вартiсть їх може бути достовiрно визначена.
Малоцiннi необоротнi матерiальнi активи визнаються запасами, а не основними засобами, i списуються на витрати звiтного перiоду.

Одиницею бухгалтерського облiку запасiв визнається їх найменування.
Фiнансовi iнструменти.
Фiнансовi iнструменти, вiдображенi в Балансi пiдприємства, включають торговельну та iншу дебiторську заборгованiсть, грошовi кошти, торговельну та iншу кредиторську заборгованiсть.
Дебiторами називаються - юридичнi i фiзичнi особи, якi внаслiдок минулих подiй заборгували пiдприємству певнi суми коштiв, їх еквiвалентiв або iнших активiв.
Дебiторська заборгованiсть визнаються за справедливою вартiстю.
Кредиторська заборгованiсть визнаються за справедливою вартiстю.
Визнання доходiв.
Виручка визнається, якщо iснує вiрогiднiсть того, що пiдприємство отримає економiчнi вигоди, та якщо виручка може бути надiйно оцiнена. Виручка оцiнюється за справедливою вартiстю отриманої винагороди.
Не визнаються доходами наступнi надходження вiд iнших осiб: платежiв, що пiдлягають перерахуванню в бюджет i позабюджетнi фонди, сума надходжень за договором комiсiї, агентським та iншим аналогiчним договором на користь комiтента, принципала i iнше, сума податку на додану вартiсть, акцизiв, iнших податкiв i обов'язкових платежiв, сума попередньої оплати продукцiї (товарiв, робiт, послуг), сума авансу в рахунок попередньої оплати продукцiї (товарiв, робiт, послуг).
Визнанi доходи вiд звичайної дiяльностi класифiкуються в бухгалтерському облiку за наступними групами: дохiд вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг); iншi операцiйнi доходи, фiнансовi доходи, iншi доходи.
Дохiд (виручка) вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, iнших активiв) визнається у випадку наявностi всiх наведених нижче умов: покупцю передань всi ризики та вигоди, пов'язанi iз правом власностi на продукцiю (товар, iнший актив), пiдприємство не здiйснює надалi управлiння та контроль над реалiзованою продукцiєю (товарами, iншими активами), сума доходу вiд виручки може бути вiрогiдно визначена.
Дохiд, пов'язаний з виконанням послуг, визнається, виходячи зi ступеня завершеностi операцiї з виконанням послуг на дату балансу, якщо може бути вiрогiдно визначений результат цiєї операцiї.
Витрати - зменшення економiчних вигiд у виглядi вибуття активiв або збiльшення зобов'язань, якi приводять до зменшення власного капiталу (за винятком зменшення капiталу за рахунок його вилучення або розподiлу власниками).
Доходи i витрати визначаються на пiдставi принципiв нарахування та вiдповiдностi i вiдображаються в звiтностi того перiоду, до якого вони належать.
Фiнансовi витрати, зв’язанi зi створенням квалiфiкацiйного активу, збiльшують вартiсть вiдповiдного квалiфiкацiйного активу.
Витрати по позиках визнаються, як витрати в момент їх виникнення.
Операцiї в iноземнiй валютi.
Операцiї в iноземнiй валютi спочатку вiдображаються по курсу на дату операцiї. Монетарнi активи i зобов’язання, вираженi в iноземнiй валютi, перераховуються по валютному курсу, що дiє на звiтну дату. Всi курсовi рiзницi, що виникають вiдображаються в звiтi про фiнансовi результати.
Резерви.
Пiдприємство не створює резерв на виплату вiдпусток персоналу.
Зниження вартостi активiв.
На кожну звiтну дату пiдприємство здiйснює перевiрку балансової вартостi своїх основних засобiв i нематерiальних активiв, з тим, щоб визначити, чи є ознаки, що свiдчать про знецiнення активiв. В разi виявлення таких ознак розраховується вартiсть вiдшкодування вiдповiдного активу з метою визначення розмiру збитку вiд знецiнення (якщо такий є). У тих випадках, коли неможливо оцiнити вартiсть вiдшкодування окремого активу, пiдприємство оцiнює вартiсть вiдшкодування одиницi, що генерує грошовi потоки, до якої вiдноситься такий актив.
Вартiсть вiдшкодування визначається як найбiльше значення iз справедливої вартостi активу за вирахуванням витрат на продаж i вартостi, що генерується вiд його використання в господарськiй дiяльностi пiдприємства. При оцiнцi вартостi вiд використання, передбачуваний грошовий потiк дисконтується до поточної вартостi, використовуючи ставки до оподаткування, якi вiдображають поточну ринкову вартiсть грошей i властивi даному активу специфiчнi ризики.
Якщо вартiсть вiдшкодування активу (або одиницi, що генерує грошовий потiк) по оцiночних значеннях менша, нiж його поточна вартiсть, то поточна вартiсть активу (одиницi, що генерує грошовий потiк) зменшується до даного значення. Втрати вiд знецiнення признаються в звiтi про сукупний прибуток, за винятком випадкiв, коли знецiнення вiдноситься до активiв, вiдображених по сумi переоцiнки, при яких сума знецiнення вiдноситься на резерв по переоцiнцi.
Якщо втрати вiд знецiнення вiдновлюються в наступному перiодi, поточна вартiсть активу (одиницi, що генерує грошовий потiк) збiльшується до нової вартостi вiдшкодування, але так, щоб вiдновлена вартiсть даного активу не перевищила його вартiсть до зниження цiни попереднiх перiодiв. Вiдновлення суми знецiнення визнається в Звiтi про сукупний прибуток, за винятком випадкiв, коли знецiнення вiдноситься до активiв, вiдображених по сумi переоцiнки, при яких вiдновлення суми знецiнення вiдноситься на резерв по переоцiнцi.
Винагороди працiвникам.
Виплати по заробiтнiй платi, виплати по соцiальному забезпеченню, сплаченi вiдпуски i лiкарнянi, премiї i не грошовi виплати нараховуються в тому перiодi в якому вiдповiднi винагороди надавалися персоналу пiдприємства.
Взаємозалiки.
Мiж фiнансовими активами i зобов’язаннями можуть проводитися взаємозалiки, i в бухгалтерському балансi вiдображається чиста величина тiльки за наявностi юридично закрiпленого права на залiк вiдображених сум i iснуючого намiру або провести розрахунок шляхом взаємозалiку, або реалiзувати актив i погасити зобов’язання одночасно.

Розкриття всiх даних iндивiдуальної звiтностi

Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2016 р.
|31.12.2016г.|31.12.2015г.|31.12.2014г.
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
Необоротнi активи | 182| 228|290
Нематерiальнi активи|-|-|-
Основнi засоби|182|228|290
Iнвестицiйна нерухомiсть|-|-|-
Довгостроковi фiнансовi iнвестицiї:|-|-|-
iншi фiнансовi iнвестицiї |-|-|-
Довгострокова дебiторська заборгованiсть |-|-|-
Вiдстроченi податковi активи |-|-|-
|||
Оборотнi активи| 1039|965|930
Запаси |81|50|50
Дебiторська заборгованiсть за продукцiю, товари, роботи, послуги|779|776|770
Дебiторська заборгованiсть за розрахунками:|||
за виданими авансами|-|-|-
з бюджетом|-|-|-
у тому числi з податку на прибуток|-|-|-
Iнша поточна дебiторська заборгованiсть |179|113|110
Грошi та їх еквiваленти |-|26|-
Iншi оборотнi активи |-|-|-
|||
Усього активи|1221|1193|1220
|||

Власний капiтал | | |
Зареєстрований капiтал |30|30|30|2615
Капiтал у дооцiнках|-|-|-
Резервний капiтал |-|-|-
Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток) |1119|1114|1127
|1149|1144|1157
Довгостроковi зобов’язання i забезпечення|||
Вiдстроченi податковi зобов’язання|-|-|-
Iншi довгостроковi зобов’язання|-|-|-
|||
Поточнi зобов’язання i забезпечення|72|49|63
Поточна кредиторська заборгованiсть за:|||
товари, роботи, послуги |48|47|47
розрахунками з бюджетом|14|-|3
у тому числi з податку на прибуток|-|-|-
розрахунками зi страхування|-|-|-
розрахунками з оплати працi|10|2|3
Поточна кредиторська заборгованiсть за одержаними авансами|-|-|-
Поточна кредиторська заборгованiсть за розрахунками з учасниками|-|-|-
Поточнi забезпечення
Доходи майбутнiх перiодiв |-|-|-
Iншi поточнi зобов’язання|-|-|10
|||
Усього капiтал та зобов’язання|1221|1193|1220




1.Основнi засоби.
На балансi пiдприємства облiковуються основнi засоби:
|31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
Первiсна вартiсть |1862|1862|1862
Сума зносу|1680|1634|1572
Залишкова вартiсть|182|228|290
Амортизацiя основних засобiв обчислюється прямолiнiйним методом.
|31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
Первiсна вартiсть повнiстю з амортизованих основних засобiв, якi продовжують використовуватися:|-|-|-
За 2015 рiк було придбано основних засобiв на 0 тис. грн., iз них:
- машини та обладнання 0тис. грн.,
- будинки, споруди та передавальнi пристрої - 0тис.грн.
За 2016р. пiдприємством були придбанi машини та обладнання на суму 0тис.грн.
За 2015 рiк в наслiдок лiквiдацiї вибуло основних засобiв - по первiснiй вартостi 0тис.грн., а в 2016 роцi 0тис.грн.
Станом на 31.12.2016р. вартiсть оформлених у заставу основних засобiв вiдсутня.
Станом на 31.12.2016 р. на пiдприємствi не iснує основних засобiв, що тимчасово не використовуються та основних засобiв (машин та обладнання), вилучених з експлуатацiї для продажу.
Станом на 31.12.2016р. незавершене будiвництво вiдсутнє.
Переоцiнка основних засобiв за перiод 2015-2016р.р. не проводилась.

2. Нематерiальнi активи.
Нематерiальнi активи вiдсутнi
3. Фiнансовi активи
На балансi пiдприємства враховуються наступнi фiнансовi активи:
- дебiторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги;
- грошовi кошти:
Фiнансовi активи вiдображаються в балансi по собiвартостi. Знецiнення дебiторської заборгованостi за товари, роботи, послуги за 2013-2014р.р. не вiдбувалось

|31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
Дебiторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги|779|776|770
Грошовi кошти - 26 -

Довгострокова дебiторська заборгованiсть вiдсутня.
4. Запаси.
Склад запасiв наведений нижче:

|Залишок на 31.12.2016 року|Залишок на
31.12.2015 року|Залишок на
31.12.2014 року
матерiали |31|-|-
товари|50|50|50
Всього|81|50|50

Станом на 31.12.2015 та на 31.12.2016р. залежалi виробничi запаси, якi не можуть бути використанi у виробничому процесi вiдсутнi. Тестування на наявнiсть ознак знецiнення не проводилось. Передачi запасiв на комiсiю, переробку та в залог не здiйснювалось.

5. Iнша дебiторська заборгованiсть.
Станом на 31.12.2016 р. iнша дебiторська заборгованiсть складає 179 тис.грн.
|

31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
|||
дебiторська заборгованiсть з бюджетом |-|-|-
за виданими авансами |-|-|-
iнша поточна дебiторська заборгованiсть |179|113|110
- iншi оборотнi активи|-|-|-
Станом на 31.12.2016р. на балансi вiдсутня дебiторська заборгованiсть у виглядi авансiв оплачених, строк позовної давностi по яким минув.
6. Власний капiтал.
Власний капiтал станом на 31.12.2015 р. складав тис. грн. в тому числi:
- статутний капiтал –30тис. грн. який розподiлений на 2972738 простих iменних акцiй, номiнальною вартiстю 0,01грн. кожна.
- нерозподiлений прибуток 1114тис.грн.
Власний капiтал станом на 31.12.2016 р. складає тис. грн. в тому числi:
- статутний капiтал –30тис. грн. який розподiлений на 2972738 простих iменних акцiй, номiнальною вартiстю 0,01грн. кожна, у звiтному перiодi змiн у статутному капiталi не вiдбувалось;
- нерозподiлений прибуток 1119тис.грн.
7. Поточнi зобов'язання.
Поточнi зобов’язання вiдображаються в балансi по сумi погашення i складають:
|31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
|72|49|63
8. Доходи майбутнiх перiодiв.
Станом на 31.12.2015р. на балансi пiдприємства доходи майбутнiх перiодiв на суму 0тис.грн. Станом на 31.12.2016р. доходи майбутнiх перiодiв складають 0тис.грн.
Звiт про фiнансовi результати
Виручку по бартерним контрактам за звiтний перiод пiдприємство не отримувало.
Доход пiдприємства (без урахування ПДВ) включає в себе:
|2016 рiк|2015рiк
|тис.грн.|тис.грн.
чистий доход (виручку) вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг) |436| 359
iншi операцiйнi доходи|-| -
iншi вiд операцiйної курсової рiзницi|-| -
iншi доходи|-| -

Витрати пiдприємства:|
2016 рiк|
2015 рiк
|тис.грн.|тис.грн.
собiвартiсть реалiзованої продукцiї (товарiв, робiт, послуг) |-|-
адмiнiстративнi витрати |431|372
витрати на збут|-|-
iншi операцiйнi витрати |-|-
iншi витрати |-|-
||

За результатами дiяльностi за 2015рiк пiдприємство має збиток у розмiрi 13тис. грн.
Дивiденди у 2015р. не виплачувались.
За результатами дiяльностi за 2016 рiк пiдприємство має прибуток у розмiрi 5тис.грн.
Дивiденди у 2016р. не виплачувались.
Звiт про рух грошових коштiв
Станом на 31.12.2015р. на балансi враховуються грошовi кошти в сумi 26 тис.грн. в т.р.:
- в нацiональнiй валютi 26тис.грн.;
- в iноземнiй валютi 0 тис.грн.
Еквiваленти грошових коштiв на балансi не враховуються.
Грошовi кошти складаються з коштiв вiд операцiйної дiяльностi. Видаток чистого руху грошових коштiв у результатi операцiйної дiяльностi за 2015р. складає 26тис.грн.
Станом на 31.12.2016р. на балансi враховуються грошовi кошти в сумi 0 тис.грн. Еквiваленти грошових коштiв на балансi не враховуються.
Грошовi кошти складаються з коштiв вiд операцiйної дiяльностi. Видаток чистого руху грошових коштiв у результатi операцiйної дiяльностi за 2016р. складає -26тис.грн.
Звiт про власний капiтал
Власний капiтал становить:
|31.12.2016|31.12.2015|31.12.2014
|тис. грн.|тис. грн.|тис. грн.
Зареєстрований капiтал|30|30|30
Капiтал у дооцiнках|-|-|-
Резервний капiтал|-|-|-
Нерозподiлений прибуток|1119|1114|1127
|1149|1144|1157

За 2016 рiк власний капiтал збiльшився на 5тис. грн. за рахунок прибутку отриманого за 2016рiк. Iншi компоненти власного капiталу залишились без змiн.
За 2015 рiк власний капiтал зменшився на тис. 13грн. за рахунок збитку отриманого за 2015рiк. Iншi компоненти власного капiталу залишились без змiн.
Операцiї зi зв’язаними сторонами.
В фiнансовiй звiтностi пiдприємства зв’язаними сторонами вважаються сторони, одна з яких контролює органiзацiю або контролюється нею, або разом з органiзацiєю є об’єктом спiльного контролю. За звiтний перiод операцiї зi зв’язаними сторонами не вiдбувались.
Подiї пiсля звiтної дати.
Подiй, якi могли суттєво вплинути на дiяльнiсть пiдприємства, пiсля звiтної дати до дати затвердження фiнансової звiтностi не вiдбулось.

Д/В

Д/В

Д/В